TR

LdapCloud Antispam ve Arşiv

Anasayfa / Hizmetler / LdapCloud Hizmetlerimiz / LdapCloud Antispam ve Arşiv

Kurumsal Antispam ve Mail Arşivleme Hizmeti

LdapCloud 'un profesyonel Antispam koruması ile müşterilerinizi ve çalışanlarınızı spam, kimlik avı, fidye yazılımı ve diğer tehditlere karşı koruyun. LdapCloud kullanarak, spam ve virüslü e-postaların % 99,98'ini size ulaşmadan filtrelersiniz. IP itibarınızı ve müşterilerinizi siber tehditlere karşı korumak için giden iletileri de filtreleyebilirsiniz. Spam filtremize ek olarak, e-posta yazışmalarınızın arşivlenmesi için şifreli depolama alanı sunuyoruz. LdapCloud e-posta arşivlemesi yasal gerekliliklere uymanıza yardımcı olur. LdapCloud, web tabanlı ve kullanımı kolay çok yönlü spam koruması sunar.

Gelen Koruma
LdapCloud; spam, virüs, kimlik avı, fidye yazılımı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlar. Tüm e-postalar uzaktan taranır. LdapCloud 'un kendi kendine öğrenen filtre algoritması, istenmeyen e-postaları ve kötü ekleri, e-posta sunucunuza ulaşmadan önce ortadan kaldırır. Gelişmiş veri analizi sayesinde yeni saldırı kalıplarını ve spam girişimlerini son derece hızlı bir şekilde tespit eder. E-posta kutusunda bir tehdit belirlendiğinde, diğer tüm kullanıcılar için tanıma algoritmalarını gerçek zamanlı olarak günceller. Nerede olursanız olun veya hangi e-posta hizmetini kullanırsanız kullanın, LdapCloud e-posta filtremiz müşterilerimiz için olağanüstü koruma sağlar. Yedekli altyapımız sayesinde, yüksek kullanılabilirlik elde edebilirsiniz. E-posta sunucunuz geçici olarak kullanılamasa bile, gelen tüm e-postalar, posta sunucunuz tekrar çevrimiçi oluncaya kadar LdapCloud Gateway tarafından alınacaktır. Yüksek verimli sistemlerimiz tarafından sağlanan filtreleme sayesinde e-posta sunucunuz yalnızca istenen e-postaları işler. Bu sayede %80 'e kadar bant genişliği tasarrufu sağlanır ve bilgi işlemin yükünü hafifler. Ayrıntılı raporları kullanarak, filtrelenmiş e-postalar hakkında her zaman bilgi sahibi olursunuz. Yönetim paneli ile e-postalar üzrinde gerekli denetimleri yapabilir, karantinadaki e-postları yönetebilirsiniz.


Giden koruma
Dikkatsiz çalışanların veya kasıtlı saldırıların ağınızdaki bir bilgisayarı enfekte etmesi ile sunucunuzu spam veya kötü amaçlı bir yazılım göndermek için kötüye kullanması her zaman mümkündür. Giden e-posta filtremiz sayesinde, bu e-postalar asla şirket dışına çıkmaz. Kara liste, bir e-posta sunucusunun güvenilmez olarak listelendiği ve artık bu sunucudan gelen e-postaların kabul edilmeyeceği anlamına gelir. E-postalarınız LdapCloud aracılığıyla iletildiğinden ve bunlar da teknik olarak optimize edilmiş olarak gönderildiğinden, ip adresiniz kara listeye girmez ve etkili bir şekilde korunursunuz. Giden filtremiz hangi kullanıcıların spam e-posta gönderdiğini tespit eder, otomatik olarak engeller ve sorumlu yöneticiye ayrıntılı bir rapor gönderir. Bu sayede virüslü bilgisayarları veya ağınızdaki saldırıları aramak zorunda kalmadan tespit edebilirsiniz.


Arşivleme
Tüm e-postalarınız otomatik olarak yedeklenir. E-posta günümüzde şirketlerin en önemli iletişim kanallarından biri olduğundan, bu e-postaların kaybolması önemli sorunlara neden olabilir. Son derece güvenli, yedekli arşiv sunucularımızı kullanarak, pahalı yerel yedekleme sunucularının işletim ve bakımından tasarruf edebilirsiniz. Yasal uyumluluğu zahmetsizce elde edin; Geleneksel yazılı iletişimde olduğu gibi e-postalar için de sıkı düzenlemeler vardır. Bu nedenle e-postaların kaybolması uyuşmazlıklara, ağır cezalara ve yasal işlemlere yol açabilir. Çalışanlarınızdan birinin tüm e-postalarını mı yoksa belirli bir e-postasını mı yeniden dönmek istiyorsunuz? LdapCloud ile çok kısa sürede bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Arşivdeki tüm veriler; şifrelenmiş, sıkıştırılmış ve değiştirilemez biçimde saklanır. Böylece manipülasyona ve yetkisiz erişimlere karşı korunur.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

Copyright © 2020 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top