TR

LdapCloud Backup

Anasayfa / Hizmetler / LdapCloud Hizmetlerimiz / LdapCloud Backup

Veeam Cloud Connect Backup Hizmeti

LdapCloud hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli yedekleme ve kurtarma çözümleri sunar. Müşterilerimiz, verilerinin korunduğunu ve kurtarılabilir olduğunu bilerek rahat etmelerini sağlar.


Veeam Cloud Connect
Veeam ’in Cloud Connect özelliği herhangi bir ek donanım ve yazılıma ihtiyaç duymadan, güvenli SSL bağlantısı üzerinden fiziksel ve sanal sunucularınızın yedeklerini bulutta saklamanıza olanak sağlar. Bulut yedekleme ile verileriniz LdapCloud ’un veri merkezinde saklanır. LdapCloud, müşterilerinin yedekleyecekleri verilerinin kontrolünü ve bağımsızlığını korumalarına yardımcı olacak şekilde uygun maliyetli, oldukça esnek bulut yaklaşımı sunar. Müşteriler, bu çözüm sayesinde LdapCloud 'da tuttukları yedekleri görebilir ve yönetebilirler.Üst Düzey Güvenlik
LdapCloud olarak verilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Verilerinizin aktarımı sırasında kullanılan SSL sayesinde özel bir VPN bağlantısına gereksinim olmaz. Bu sayede LdapCloud veri merkezine gönderilen tüm veriler uçtan uca şifrelenir. LdapCloud ek güvenlik için müşterilerinin buluttaki depolama alanına  bir koruma katmanı daha ekleyerek verilerinin şifrelenmesini sağlar. Yerleşik WAN hızlandırma ile veri kopyalama işlemini hızlandırır. Sürekli değişken yedekleme yaparak düşük bağlantı hızlarında bile sorunsuz çalışır.


Kolay Kurulum ve Entegrasyon
Veeam Cloud Connect ile yedeklerinizi LdapCloud ortamına taşımak çok kolaydır. Veeam konsol üzerinden “Servis Sağlayıcı Ekle” ye tıklayıp LdapCloud aboneliği için size tanımladığımız kimlik bilgilerini girmeniz yeterlidir. Artık Veeam tarafından yönetilen yedekleme arşivlerini LdapCloud 'a otomatik olarak taşıyabilir ve yedeklerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

Copyright © 2020 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top