TR

LdapCloud Hosting

Anasayfa / Hizmetler / LdapCloud Hizmetlerimiz / LdapCloud Hosting

Kurumsal Cloud Hosting Hizmeti

Çoklu internet hatları üzerinden, profesyonel ekibimiz tarafından dizayn edilmiş sunucular ve networkumuz ile, en sorunsuz hosting deneyimi yaşayın.

    İster kişisel bir web sitesi planınızda, isterseniz kurumsal web projeleriniz de bir barındırma planı arıyorsanız sizin için mükemmel bir çözüm ortağıyız. Seçeceğiniz tüm hosting planlarında daima ve her zaman kaliteli ve en hızlı barındırma çözümlerini size sunacağımızın garanti sözünü veriyoruz.
Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahele etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

  7/24 Teknik Destek
LdapCloud, deneyimli ve donanımlı teknik ekibiyle 7 gün 24 saat size destek veriyor ve çözümler üretiyor. Sitemizde sunulan hizmetlerle ilgili öğrenmek veya yardım almak istediğiniz herhangi bir konuda, bize telefon, e-posta veya destek sistemimizden ulaşabilirsiniz.

  Hızlı ve Güçlü Altyapı
LdapCloud, sunduğu hizmetleri kesintisiz ve sorunsuz sunmak için oluşturduğu altyapısıyla size kaliteyi de beraberinde takdim ediyor. Oluşturduğumuz altyapı sayesinde, aldığınız hizmetlerde yüksek kapasite ve performansa, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

  Kullanıcı Dostu Arayüz
LdapCloud olarak, yüksek kapasite ve güçlü altyapıyı oluştururken, müşterilerimiz için arayüz kullanımını da kolaylaştırdık. Tabii tasarım olarak da asla kolaya kaçmadık. LdapCloud ekibi, sizler için yalın, anlaşılır ve en estetik görünümü elde etmek için çalıştı, çalışmaya devam ediyor.

  Kontrol Paneli
LdapCloud sizler için kontrol panelleri oluşturdu. Sunduğumuz ücretsiz kontrol panelleri sayesinde, sitenizi rahat, kolay ve keyifle yönetebilirsiniz.


  Güvenlik Duvarı
LdapCloud ile internet trafiğiniz kontrol altında. Güvenlik duvarları, ağdan gelen ve tehdit içeren her türlü unsuru filtreler ve sisteminizi güvenlik çemberine alır. Siz işinize devam ederken, biz kötü niyetli kişilerin verilerinize ve özel bilgilerinize ulaşmasını engelleriz.

  100% Müşteri Memnuniyeti
7/24 teknik desteğimiz, hızlı ve güçlü altyapımız, kullanıcı dostu arayüzlerimiz, kolay kullanılır kontrol panellerimizin yanısıra, uygun fiyat ve iade kolaylıklarıyla da LdapCloud ’dan memnun kalacaksınız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

Copyright © 2020 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top