TR

LdapCloud Sunucu

Anasayfa / Hizmetler / LdapCloud Hizmetlerimiz / LdapCloud Sunucu

Kurumsal Cloud Server Hizmeti

Bulut sunucu satın almak, sanal bir makinede tamamen ölçeklenebilir sunucu performansı elde edeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, büyük projelerin gerektirdiği esnekliği sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz şekilde özel kaynaklar da ekleyebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Bulut Sunucunu
Cloud, verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı veri barındırma ve işleme sistemidir. Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu çiftliği içerisinde barınır ve çalışır. Bu sayede hem sunucuda oluşabilecek teknik arızalarda kesinti yaşamazsınız, hem de anlık olarak sunucu çiftliğinin kaynaklarından yararlandığınız paydayı değiştirebilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek bir ücretlendirme modelini ve ihtiyaca göre ölçeklendirebileceğiniz bir hosting hizmetini mümkün kılar.
Proje performansına doğrudan etki eden all flash SSD veri depolama alt yapısı ile maksimum verim alırsınız. SSD veri depolama alt yapısı tamamı yedekli olarak çalıştığından, kesinti ve data kayıplarının %99,9 önüne geçebilirsiniz. Daha yüksek performans için NVME altyapımızdan da hizmet alabilirsiniz.
Her bulut sunucu kendisine dedike edilmiş anlık 100 mbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Dilerseniz 20 GB 'e kadar bant genişliği kullanabilirsiniz. Bulut sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olur.

Gelişmiş Yönetim Paneli
Bulut sunucu yönetimini LdapCloud kontrol paneli üzerinden yapabilirsiniz. Gelişmiş yönetimsel özellikleri ile konsol erişimi, sunucu yeniden başlatma, kaynak değiştirme ve sunucu açma/kapatma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli üzerinden sunucunuz için destek talepleri oluşturabilirsiniz.
Tamamı yedekli ve yüksek teknolojiye sahip network omurgası ile yüksek performanslı ve kesintisiz olarak sunduğumuz LdapCloud sunucularımızı keşfedin.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

Copyright © 2020 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top