TR

LdapCloud WAF

Anasayfa / Hizmetler / LdapCloud Hizmetlerimiz / LdapCloud WAF

Kurumsal Cloud WAF Hizmeti

İnternette yayınladığınız uygulamalar ve web siteleri için güvenlik, hız ve kararlılık elde edin.

LdapCloud WAF hizmeti, kötü amaçlı HTTP / HTTPS web isteklerinin algılanmasına, izlenmesine ve engellenmesine yardımcı olur. Web tabanı uygulamalara yapılan saldırıları algılar ve azaltır.

WAF (Web Application Firewall)
Uygulamaların hızlı bir şekilde web üzerine kayması ile birlikte klasik güvenlik duvarları yeterli olmamaktadır. Firewall ’lar aracılığı ile zararlı saldırılar engellense de internete açılan kapıları olan web sunucular zorunlu olarak açık kalmaktadır. Bu sebeple saldırılar da bu portlar ve üzerinde çalışan uygulamalara yönelmiştir. WAF (Web Application Firewall – Web Uygulama Guvenlik Duvarı) olarak adlandırılan sistemler, karmaşıklaşan web trafiği üzerinde detaylı inceleme yaparak olağandışı trafiği engellemeye yarayan teknoloji olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısacası WAF, uygulama seviyesinde (Layer 7) zararlı istekleri bloklamak için kullanılan bir araçtır.


Kusursuz WAF Güvenliği
LdapCloud WAF hizmeti, uygulamanızı SQL injection, GET/POST türü sızma saldırıları, XSS ve sahtecilik gibi tüm yaygın saldırılara karşı korur. Uygulamalarınızı kusursuz güvenlikle güçlendirerek uygulamanızın değerli kaynakları israf etmemesini sağlar. En gelişmiş LdapCloud WAF güvenlik servisimiz, web sitenize gelen tüm trafiği izler ve kontrol eder. Hangi trafiğin geçeceğini ve hangisinin sınırlandırılacağını siz kontrol edersiniz. Hem güçlü anomali algılama yeteneklerini hem de imzaya dayalı pozitif politikaları LdapCloud WAF hizmetlerimizle birleştirerek, bugün web uygulamalarınızı hedefleyen en karmaşık saldırılara karşı çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

Copyright © 2020 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top