TR

Network Çözümlerimiz

Anasayfa / Network Çözümlerimiz

Network Çözümlerimiz

    Günümüzde işletmelerin başarılı olması için çalışanlarının verimli çalışması; çalışanların verimli olabilmeleri için iletişimlerinin mükemmel olması gerekiyor. Tüm kamu kurumları ve özel şirketlerin en temel telekomünikasyon altyapı ihtiyacı yerel alan ağının (LAN)doğru tasarlanması ve kurulmasıdır. Kamu kurumları ve özel şirketlerin hemen hemen tüm iletişimi yerel ağların üzerine yapılandırılmaktadır. Şirketler kendi yerel alan ağlarıyla ilgili yapacakları her türlü operasyon için kendi özel bilgi teknolojileri ekipleri kurmakta ya da profesyonel dış kaynak kiralamaktadır. Bunun nedeni ise yerel alan ağı içerisindeki yapısal kablolama, hat, modem, firewall, switch ve router gibi her türlü aktif/pasif cihaz kurulumu, IP/PBX konfigürasyonu gibi işlerin uzmanlık gerektirmesidir.

    Ldap, şirketinizin ya da kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik olarak kablolama ve her türlü aktif/pasif cihazı içerecek şekilde yerel alan ağı altyapınızı tasarlar, en kaliteli ve yenilikçi ürünler ile ağınızı kurar.

    Ldap’ın sunduğu yerel alan ağı çözümleri sadece kurulum ve yönetim ile sınırlı kalmaz. Bu hizmetlere ilave olarak gözetim,bilgilendirme (notifying), raporlama ve arıza müdahale hizmetleri de sunulur.Gözetim, bilgilendirme ve raporlama hizmetleri, yerel (veya talep edildiğinde geniş alan) ağınızdaki tüm aktif ve pasif cihazların proaktif ve sürekli olarak izlenmesini ve ağdaki cihazların herhangi birinde sorun olması durumunda anında haber verilmesini (e-mail, mesaj, arayüz, vb. yöntemler ile) kapsar. Ağınızı kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde izleyebilir; sayısal bilgilere, analizlere ve raporlara ulaşabilirsiniz.

Ldap Yerel Alan Ağ (LAN) Çözümleri ile,

    •Şirketinizin kendi öz kaynakları ile LAN kurma ve yönetme maliyetlerini azaltarak, dış kaynak ile zaman ve bütçe tasarrufu sağlarsınız,
    •Yerel ağınızdaki operasyonel işleyişi ister size sunulan arayüzler ile kendiniz takip eder ve raporlarsınız, isterseniz de Ldap profesyonel personeli yerel ağınızı ve buna bağlı tüm cihazları aktif olarak gözlemler ve sorunlara hızla müdahale eder,
    •Profesyonel proje yönetimi ile, anahtar teslim proje mantığında süreçleri takip edebilir, maliyet optimizasyonu sağlarsınız,
    •Danışmanlık ve destek paketlerimiz ile lokal ağınızı her daim yenilikçi çözümler ile güncel tutarsınız.

Wi-Fi Çözümleri

    Uzun yıllardır kullanılan yaygın ve etkili bir erişim yöntemi olan Wi-Fi günümüzde satılan her dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonda desteklenmesiyle önemini daha da arttırmıştır. Şirketler artık sadece kurumsal bilgisayarların değil, çalışanlarına ait mobil cihazların da şirket ağına güvenli ve kontrollü bir şekilde erişebilmesi için çözüm arayışına giriyor. Belediyeler, hastaneler, üniversiteler ve daha birçok kuruluş hem kendi çalışanları hem de hizmet verdiği vatandaşlar için çalışma esnekliğini ve hizmet memnuniyetini arttırmak amacı ile kablosuz erişim hizmeti sağlamak istiyorlar.

    Ldap müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş uçtan uca kablosuz erişim çözümleri sunar. Kablosuz ağda mükemmel kapsama alanı ve sinyal kalitesi sağlanırken, merkezi sistemlerde müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş kullanıcı doğrulama ve loglama hizmetleri verilmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

Copyright © 2020 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top