TR

SIEM Çözümlerimiz

Anasayfa / SIEM Çözümlerimiz

SIEM Çözümlerimiz

    Sistemlerin, network cihazlarının, uygulamaların ürettiği logları saklayan ve bu loglar üzerinde detaylı ilişkilendirme (korelasyon) ve sorgular yapabilen sistemlerdir.

    Kurumların tüm elektronik ortamlarında oluşan olaylar, merkezi bir yerde toplanır ve değişmez bir şekilde kayıt edilir. “Log yönetimi” olarak adlandırılan bu sistemler, gerektiğinde geriye yönelik araştırmalar yapılmasını sağlar. Oluşan bu büyük bilgi kullanılarak ayrıca bazı özel “hassas” durumlar tespit edilip “alarm” lar üretilebilir. SIEM (Security Information and Event Management) olarak adlandırılan teknoloji özellikle siber güvenlik olaylarının tespit edilmesinde kullanılmaktadır. Güvenlik zekası çözümleri, akıllı bir şekilde güvenliğin sağlanmasını ve olaylardan haberdar olmamızı sağlarlar.

    Ldap; gelişmiş, büyüyebilir, yüksek performanslı ve kanıtlamış ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. SIEM çözümünün diğer güvenlik sistemleri ile entegrasyonları ve yasal uyumluluk çözümleri Ldap ekibi tarafından yapılmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

Copyright © 2020 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top